De Funny haakpakketten zijn o.a. verkrijgbaar bij:

Postcode Naam Plaats email website
1055 Wolboetiek Sylvia Amsterdam info@wolboetieksylvia.nl  020-6820108
1132 Romanta Volendam info@romanta.nl www.romanta.nl
1187 Little Haakshop Amstelveen info@littlehaakshop.nl  www.littlehaakshop.nl
1325 Creawerk Almere info@creawerk.com www.creawerk.nl
1381 1968 de Winkel Weesp email@1968dewinkel.nl  www.1968dewinkel.nl
1435 Studio de Zwaluw Rijsenhout studiodezwaluw@live.nl www.studiodezwaluw.nl
1507 Bamba Zaandam info@bamba.nl  www.bamba.nl
1507 Zaans Geluk Zaandam info@zaansgeluk.nl www.zaansgeluk.nl
1541 Joan's Hobbywereld Koog a/d Zaan joan@joanshobbywereld.nl  www.joanshobbywereld.nl
1561 Norikoskaarten Krommenie info@norikoskaarten.nl www.norikoskaarten.nl
1567 De Hobbyvlinder Assendelft info@dehobbyvlinder.nl  www.dehobbyvlinder.nl
1621 Anjo Kleinvak Kreatief Hoorn info@anjokleinvak.nl www.anjokleinvak.nl
1657 Marjolein Zweed Creatief Abbekerk mzweedcreatief@quicknet.nl  www.marjoleine.com
1781 De Kettingkast Den Helder email@dekettingkast.nl www.dekettingkast.nl
1782 Studio de Wollerie Den Helder info@studiodewollerie.nl www.studiodewollerie.nl
1906 Krea-Idea Limmen krea.idea@upcmail.nl  06-28569362
1941 Hobbyhoekje De Losse Steek Beverwijk info@hobbyhoekjedelossesteek.nl www.hobbyhoekjedelossesteek.nl
1944 De Hobbyboet Beverwijk hobbyboet@kpnmail.nl  www.dehobbyboet.nl
1992 Moeders Hobbyshop Velserbroek moedershobbypaleis@gmail.com  www.moedershobbyshop.nl
2037 Patricia's Handwerkshop Haarlem patricia3004_1@hotmail.com 06-11486116
2049 Leonie's Hobbyshop Haarlem leonie_hobbyshop@live.nl  www.leonieshobbyshop.nl
2071 Lots of Ots Santpoort Noord info@moedershobbypaleis.nl  www.moedershobbypaleis.nl
2152 Castella Creatief Nieuw-Vennep o.mulder@quicknet.nl 0252-689209
2161 Rodanthe Lisse rodanthelisse@gmail.com 0252-418192
2394 Creahuys41 Hazerswoude Rijndijk info@creahuys41.nl

www.creahuys41.nl

2535 Hobbyshop Jannie Den Haag r.pitlo@kpnmail.nl

 www.hobbyshopjannie.nl

2584 Happy Wool Den Haag info@happy-wool.nl

www.happy-wool.nl

2624 Hobby Voordelig Delft info@hobbyvoordelig.nl www.hobbyvoordelig.nl
2641 Pera & Pasha Pijnacker info@perapasha.nl www.perapasha.nl
2665 Crea Irene Bleiswijk creairene@hotmail.com  www.creairene.nl
2712 Atelier La Vivere Zoetermeer info@lavivere.nl www.atelierlavivere.nl
2771 Crea-zusje Boskoop creazusje@gmail.com www.creazusje.nl
2804 De Kreatief Gouda dekreatief@hotmail.com  www.dekreatief.nl
2941 Van der Wouden Lekkerkerk vanderwoudentextiel@planet.nl 0180-661253
2986 't Hobby Schuurke Ridderkerk wim.pol@wxs.nl  www.hobbyschuurke.onetoshop.nl
2989 Breierij Uniek Ridderkerk info@breierijuniek.nl www.breierijuniek.nl
2991 Ellie Creatief Barendrecht winkel@ellie-creatief.com www.ellie-creatief.com
3011 MaxGoud Rotterdam goldmomentsnl@gmail.com 010-4782020
3074 De Egel Rotterdam klantenservice@de-egel.com https://de-egel.com
3201 Irene Naaimachines Spijkenisse info@irenenaaimachines.nl www.irenenaaimachines.nl
3222 Gunter Naaimachines Hellevoetsluis guntercreatief@gmail.com  www.guntercreatief.nl
3314 De Breicaravan Dordrecht info@debreicaravan.nl www.debreicaravan.nl
3328 't Sterretje Dordrecht info@hetsterretje.nl  www.hetsterretje.nl
3341 De Jong Foto Hobby Art Hendrik Ido Ambacht info@dejong-foto-hobby-art.nl www.dejong-foto-hobby-art.nl
3361 KreaMar Sliedrecht wimarima@tele2.nl  0184-423537
3381 HetBrokantje Giessenburg info@hetbrokantje.nl www.hetbrokantje.nl
3438 Hobbyshop Creajoy Nieuwegein creajoy@ziggo.nl  www.creajoy.nl
3452 Stomerij City Cleaning Vleuten silvia_waldhober@hotmail.com  www.stomerijcitycleaning.nl
3465 Homemade 4 u Driebruggen anja@homemade4u.nl www.homemade4u.nl
3641 HobbyDee Mijdrecht hobbydee@tele2.nl  www.hobbydee.nl
3842 Naaicentum Den Ouden Harderwijk gdenouden@online.nl  www.naaimodecentrumdenouden.nl
3851 Creabybea Ermelo info@creabybea.nl  www.creabybea.nl
3862 Handwerk.nl Nijkerk info@handwerk.nl www.handwerk.nl
3891 Hobby-Time Zeewolde info@hobby-time.nl www.hobby-time.nl
4143 't Beertje Creatief Leerdam info@beertjecreatief.nl www.beertjecreatief.nl
4525 Creatrends Retranchement creatrends@gmail.com www.crea-trends.nl
4541 Creapaleis Sluiskil info@creapaleis.nl  www.creapaleis.nl
4554 Crea-Lana Westdorpe info@crea-lana.com  www.crea-lana.com
4625 Verf en behang Dietvorst Bergen op Zoom info@verfenbehangdietvorst.nl  www.verfenbehangdietvorst.nl
4701 RoZuGe Roosendaal info@rozuge.nl www.rozuge.nl
4826 Annemieke Breda remijn@ziggo.nl  076-5810969
5121 Huize van Marrosa Rijen maria@huizevanmarrosa.nl  www.huizevanmarrosa.nl
5388 Wolletjes Nistelrode info@wolletjes.nl www.wolletjes.nl
5541 Moois Crea Cadeau Reusel mooiscreakado@hotmail.com www.mooiscreakado.nl
5641 Mijn Hobbywinkeltje Eindhoven info@mijnhobbywinkeltje.nl  www.mijnhobbywinkeltje.nl
5652 Hobbygeluk Eindhoven info@hobbygeluk.nl www.hobbygeluk.nl
6093 Brei en allerlei Heythuysen info@breienallerlei.nl www.breienallerlei.nl
6124 't Knutselschuurtje Papenhoven info@knutselschuurtje.nl  www.knutselschuurtje.nl
6162 Mady Hobbytime Geleen madyhobbytime@hetnet.nl  046-4744529
6666 Mooi Zelfgemaakt Heteren info@mooizelfgemaakt.nl www.mooizelfgemaakt.nl
6711 Zusjes hobbyhoekje Ede info@zusjeshobbyhoekje.nl  www.zusjeshobbyhoekje.nl
6721 Marian's hobbyshop Bennekom info@marianshobbyshop.nl  www.marianshobbyshop.nl
7101 Fa. Leussink Winterswijk hannet.leussink@hotmail.nl 0543-517402
7204 Haken & Ogen Zutphen winkel@hakenenogen.com www.hakenenogen.com
7462 Hobbyvision Rijssen info@hobbyvision.nl  www.hobbyvision.nl
7681 Wolpunt Vroomshoop wolpunt@ziggo.nl www.wolpunt.nl
7772 Wolwinkel Voor de Sier Hardenberg info@wolwinkel-voordesierhardenberg.nl www.wolwinkel-voordesierhardenberg.nl
7941 Krea Hobby Meppel cobiklomp@hotmail.com www.kreahobbymeppel.nl
8051 Blok Borduren Hattem info@blokborduren.nl www.blokborduren.nl
8102 Creashop Duymelot Raalte creashop@home.nl  www.creashop-duymelot.nl
8191 Klaziens Kreatie Wapenveld info@klazienskreatie.nl www.klazienskreatie.nl
8281 Creamijn Genemuiden info@creamijn.nl  www.creamijn.nl
8302 Hobbyshop Kreatief Emmeloord hobbyshopkreatief@gmail.com www.hobbyshop-kreatief.nl
8468 Creamira Haskerdijken info@creamira.nl www.creamira.nl
8531 Lemster Wolhus Lemmer info@lemsterwolhus.nl www.lemsterwolhus.nl
8561 Hobbyhuis De Strandjutters Balk strandjutters@cs.com www.destrandjutters.nl
8701 Trendywol & Zo Bolsward miawarnaar@gmail.com 0515-411554
8911 Haak Smakelijk Leeuwarden info@madjoe-lekkum.nl www.madjoe-lekkum.nl
9001 Garenhuis U Keus Grou info@garenhuisukeus.nl www.garenhuisukeus.nl
9171 Gre Johan Blija g.gerjohan@chello.nl 0519-561646
9203 Jacobi Drachten info@jacobi-drachten.nl www.jacobi.nl
9501 De Naaibox Stadskanaal info@denaaibox.nl  www.denaaibox.nl
9603 Suzanne s Handwerkshop Hoogezand info@suzanneshandwerkshop.nl www.suzanneshandwerkshop.nl
  .      
  België      
         
2560 Knussel Nijlen info@knussel.be www.knussel.be
2850 Lady Violet Hobbymaterialen Boom hobbymaterialen@telenet.be  www.hobbymaterialen.be
8581 Hobbypleintje Waarmaarde hobbypleintje@telenet.be  www.hobbypleintje.be
8800 Creapicobello Roeselare info@creapicobello.be www.creapicobello.be
9090 Bolleke Wol Design Melle bollekewoldesign@outlook.be www.bollekewoldesign.be
9120 Wolshop Wollywood Beveren Waas wollywood@outlook.be https://wollywood.wixsite.com/home
9320 Online Hobbyhuis  Erembodegem  online-hobbyhuis@outlook.be 

www.online-hobbyhuis.be