De Funny haakpakketten zijn verkrijgbaar bij:

Postcode Naam Plaats email website
1055 Wolboetiek Sylvia Amsterdam info@wolboetieksylvia.nl  020-6820108
1111 Hobbyshop de Blauwe Vlinder Diemen info@handicraft-shop.nl  www.handicraft-shop.nl
1187 Little Presents Amstelveen little-presents@outlook.com  www.littlehaakshop.nl
1325 Creawerk Almere info@creawerk.com www.creawerk.nl
1381 1968 de Winkel Weesp email@1968dewinkel.nl  www.1968dewinkel.nl
1507 Bamba Zaandam info@bamba.nl  www.bamba.nl
1531 Brei-ster Wormer info@breister.nl  www.breister.nl
1541 Joan's Hobbywereld Koog a/d Zaan joan@joanshobbywereld.nl  www.joanshobbywereld.nl
1561 Norikoskaarten Krommenie info@norikoskaarten.nl www.norikoskaarten.nl
1567 De Hobbyvlinder Assendelft info@dehobbyvlinder.nl  www.dehobbyvlinder.nl
1621 Anjo Kleinvak Kreatief Hoorn info@anjokleinvak.nl www.anjokleinvak.nl
1657 Marjolein Zweed Creatief Abbekerk mzweedcreatief@quicknet.nl  www.marjoleine.com
1788 Kreanneke Julianadorp kreanneke@quicknet.nl  0223-643266
1781 De Kettingkast Den Helder email@dekettingkast.nl www.dekettingkast.nl
1782 Studio de Wollerie Den Helder info@studiodewollerie.nl www.studiodewollerie.nl
1906 Krea-Idea Limmen krea.idea@upcmail.nl  06-28569362
1941 Hobbyhoekje De Losse Steek Beverwijk info@hobbyhoekjedelossesteek.nl www.hobbyhoekjedelossesteek.nl
1944 De Hobbyboet Beverwijk hobbyboet@kpnmail.nl  www.dehobbyboet.nl
1992 Moeders Hobbyshop Velserbroek moedershobbypaleis@gmail.com  www.moedershobbyshop.nl
2049 Leonie's Hobbyshop Haarlem leonie_hobbyshop@live.nl  www.leonieshobbyshop.nl
2071 Moeders Hobbypaleis Santpoort Noord info@moedershobbypaleis.nl  www.moedershobbypaleis.nl
2152 Castella Creatief Nieuw-Vennep o.mulder@quicknet.nl 0252-689209
2161 Rodanthe Lisse rodanthelisse@gmail.com 0252-418192
2394 Creahuys41 Hazerswoude Rijndijk info@creahuys41.nl

www.creahuys41.nl

2535 Hobbyshop Jannie Den Haag r.pitlo@kpnmail.nl

 www.hobbyshopjannie.nl

2665 Crea Irene Bleiswijk creairene@hotmail.com  www.creairene.nl
2712 Atelier La Vivere Zoetermeer info@lavivere.nl www.atelierlavivere.nl
2804 De Kreatief Gouda dekreatief@hotmail.com  www.dekreatief.nl
2986 't Hobby Schuurke Ridderkerk wim.pol@wxs.nl  www.hobbyschuurke.onetoshop.nl
3222 Gunter Naaimachines Hellevoetsluis guntercreatief@gmail.com  www.guntercreatief.nl
3262 Stitchee Oud-Beijerland info@stitchee.com  www.stitchee.com
3314 De Breicaravan Dordrecht info@debreicaravan.nl www.debreicaravan.nl
3328 't Sterretje Dordrecht info@hetsterretje.nl  www.hetsterretje.nl
3341 De Jong Foto Hobby Art Hendrik Ido Ambacht info@dejong-foto-hobby-art.nl www.dejong-foto-hobby-art.nl
3361 KreaMar Sliedrecht wimarima@tele2.nl  0184-423537
3438 Hobbyshop Creajoy Nieuwegein creajoy@ziggo.nl  www.creajoy.nl
3452 Stomerij City Cleaning Vleuten silvia_waldhober@hotmail.com  www.stomerijcitycleaning.nl
3641 HobbyDee Mijdrecht hobbydee@tele2.nl  www.hobbydee.nl
3842 Naaicentum Den Ouden Harderwijk gdenouden@online.nl  www.naaimodecentrumdenouden.nl
3851 Creabybea Ermelo info@creabybea.nl  www.creabybea.nl
4143 't Beertje Creatief Leerdam info@beertjecreatief.nl www.beertjecreatief.nl
4541 Creapaleis Sluiskil info@creapaleis.nl  www.creapaleis.nl
4554 Crea-Lana Westdorpe info@crea-lana.com  www.crea-lana.com
4625 Verf en behang Dietvorst Bergen op Zoom info@verfenbehangdietvorst.nl  www.verfenbehangdietvorst.nl
4826 Annemieke Breda remijn@ziggo.nl  076-5810969
5061 Kralenkraam Oisterwijk info@haakhobby.nl  www.haakhobby.nl
5121 Huize van Marrosa Rijen maria@huizevanmarrosa.nl  www.huizevanmarrosa.nl
5388 Wolletjes Nistelrode info@wolletjes.nl www.wolletjes.nl
5641 Mijn Hobbywinkeltje Eindhoven info@mijnhobbywinkeltje.nl  www.mijnhobbywinkeltje.nl
5652 Hobbygeluk Eindhoven info@hobbygeluk.nl www.hobbygeluk.nl
6093 Brei en allerlei Heythuysen info@breienallerlei.nl www.breienallerlei.nl
6124 't Knutselschuurtje Papenhoven info@knutselschuurtje.nl  www.knutselschuurtje.nl
6162 Mady Hobbytime Geleen madyhobbytime@hetnet.nl  046-4744529
6666 Mooi Zelfgemaakt Heteren info@mooizelfgemaakt.nl www.mooizelfgemaakt.nl
6711 Zusjes hobbyhoekje Ede info@zusjeshobbyhoekje.nl  www.zusjeshobbyhoekje.nl
6721 Marian's hobbyshop Bennekom info@marianshobbyshop.nl  www.marianshobbyshop.nl
7462 Hobbyvision Rijssen info@hobbyvision.nl  www.hobbyvision.nl
7941 Krea Hobby Meppel cobiklomp@hotmail.com www.kreahobbymeppel.nl
8051 Blok Borduren Hattem info@blokborduren.nl www.blokborduren.nl
8102 Creashop Duymelot Raalte creashop@home.nl  www.creashop-duymelot.nl
8191 Klaziens Kreatie Wapenveld info@klazienskreatie.nl www.klazienskreatie.nl
8281 Creamijn Genemuiden info@creamijn.nl  www.creamijn.nl
8302 Hobbyshop Kreatief Emmeloord hobbyshopkreatief@gmail.com www.hobbyshop-kreatief.nl
8561 Hobbyhuis De Strandjutters Balk strandjutters@cs.com www.destrandjutters.nl
8911 Haak Smakelijk Leeuwarden info@madjoe-lekkum.nl www.madjoe-lekkum.nl
9203 Jacobi Drachten info@jacobi-drachten.nl www.jacobi.nl
9501 De Naaibox Stadskanaal info@denaaibox.nl  www.denaaibox.nl
  .      
  België      
2400 Creatief Art Mol info@creatiefart.be  www.creatiefart.be
2560 Knussel Nijlen info@knussel.be  www.knussel.be
2610 Het Naaldje Wilrijk hetnaaldje@gmail.com www.hetnaaldje.be
2850 Lady Violet Hobbymaterialen Boom hobbymaterialen@telenet.be  www.hobbymaterialen.be
3910 De Hobbyhoek Neerpelt hobbyhoek@telenet.be  www.dehobbyhoek.blogspot.nl
8581 Hobbypleintje Waarmaarde hobbypleintje@telenet.be www.hobbypleintje.be
8600 Wolweide Diksmuide info@wolweide.be www.wolweide.be
9100 Poppeke Wol Sint Niklaas poppekewol@telenet.be www.poppekewol.com
9120 Wolshop Wollywood Beveren Waas wollywood@outlook.be https://wollywood.wixsite.com/home
9870 Utopia Zulte knutselutopia@hotmail.com  www.knutselutopia.be